Nazywam się Filip Cichorek

Hej. Cześć. Witam. Siemanko. Dobry wieczór. Dzień dobry. Aloha.

Miło mi, że tu jesteś :)!
Na mojej stronie internetowej znajdziesz wszelkie moje przemyślenia, poradniki, porady oraz tipy odnośnie szerokopojętego web-masteringu, tworzenia czy też pisania skryptów, reklamy w internecie, a więc i w social media no i oczywiście – o pisaniu – copywritingu.

Jesteś na stronie głównej. Chciałbym tutaj zrobić mały spis treści. Treści, które już powstały oraz które dopiero mają powstać. Mam nadzieję, że jeśli planowana treść Cię interesuje, śmiało wejdziesz tutaj za jakiś czas i wyrazisz swoją opinię na dany temat.

Tworzenie treści na bloga

Od tego zacznę. Uwielbiam pisać, „tworzyć” teksty, o każdej tematyce. Nie obędzie się więc bez moich kilku słów o copywritingu.

Zobacz wpis: jak pisać na bloga – opowiadam w nim o kilku podstawach podczas tworzenia treści na bloga, o tym jak rozpocząć tekst i co mieć na uwadze.

Tworzenie bloga – podstawy podstaw

Najprostsze rzeczy. Instalowanie skryptu bloga, wybór wyglądu, krótka optymalizacja i opisanie podstawowych błędów.

Darmowa oraz płatna reklama w mediach społecznościowych

Opiszę kilka metod reklamowania firmy w social media takich jak instagram. Będą oczywiście różne metody – darmowe jak i płatne.

Zapraszam do śledzenia mojego bloga. Możecie mi zaufać – będzie tu dużo solidnego materiału dla każdych „nowych w internecie” 🙂

Pozdrawiam,

Filip Cichorek