0

Gdzie kupić lajki na instagramie?

Lajki na instagramie, polubienia na instagramie, serduszka, likes i w ogóle… 😉 Dzisiaj zaprezentuję Wam artykuł, w którym z własnego doświadczenia powiem gdzie warto kupić likes na insta, czy w ogóle warto i dlaczego warto. Zapraszam!

gdzie kupić lajki na instagramie

Wszystkie serwisy, które przedstawię, nie majstrują przy takich rzeczach, jak fałszywi obserwatorzy, tanie lajki które nic nie wnoszą, spam czy boty – są tutaj tylko po to, aby upewnić się, że ich klienci naprawdę dobrze sobie poradzą. Mogą pomóc Ci znaleźć profile podobne do Twojego, aby mogli kierować reklamy do swoich odbiorców w Twoim imieniu. Nie wszystkie, ale są takie perełki. 🙂

1. Sklep Lajkujemy

Lajkujemy to prawdopodobnie najlepszy sklep z lajkami w branży. Wiem, że na rynku są już od lat i z całą pewnością mają sporo zamówień. Lajki IG ze sklepu lajkujemy.pl w wersji „realne” są wręcz niespodziewanej jakości 😉 Kiedyś myślałem, że kupowanie like na insta to kupowanie pustych profili i sztucznego nabijania sławy. Po czasie, widząc jak działa ten sklep, wiem, w jakim byłem błędzie. Tak moi drodzy: kupowanie lajków na IG ma sens. Tak, kupne lajki instagram mogą się przydać. Tak, tu znajdziecie te najlepsze.

Adres strony: https://lajkujemy.pl/

2. Sklep RealFollow

RealFollow to stosunkowo nowy sklep z followersami i lajkami na insta, ale zasłużył na drugie miejsce na tej liście. Niskie ceny, szybka realizacja i sprawna obsługa klienta uplasowała sklep Real Follow w moim rankingu. Bardzo podoba mi się prostota strony, łatwość zamówienia i szybkie przejście do rzeczy 🙂 Stosunek ceny do jakości: super. Bardzo dobre like.

Adres strony: https://realfollow.pl/

jak kupić lajki na insta

3. Agencja Instaid

Instaid to coś innego niż sklepy powyżej. Instaid to agencja marketingowa która zajmuje się promowaniem i w ogóle wybijaniem profili na instagramie. Lajki z instaid są w pełni realne, pochodzą od prawdziwych profili. To prawda, że nie kupimy tam lajków na insta bezpośrednio, ale przez kampanie jest szansa na uzyskanie ich sporej ilości. Fajna, ciekawa opcja dla ludzi chcących się wybić na IG.

Adres strony: https://instaid.pl/

4. Famoid

Zagraniczna strona, jedyna w rankingu. Pewnie dlatego też jest na 4 miejscu, ale nie jest to w żaden sposób minus. Sprawnie realizowane zamówienia i jakość powyżej średniej. Nie mamy jako Polacy takich możliwości, jak na poprzednich trzech serwisach, ale ogólnie – jest OK.

Adres strony: https://famoid.com/

Podsumowanie

Na dziś to już wszystko. Z czasem będę starał się aktualizować listę. Mam nadzieję, że dzięki tej liście dacie radę kupić tanio realne polubienia na instagramie. Nie mogę powiedzieć, że lajki na instagramie nie są ważne. Są. Łatwo nimi manipulować (wiedzą to już chyba reklamodawcy) ale są sklepy oraz agencje, które pozyskują realne lajki IG i to właśnie dzięki takim sklepom, możemy sporo zyskać.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *